Lakiery

Lakier do parkietów

Den Braven Lakier do parkietów to jednoskładnikowy, rozpuszczalnikowy lakier na bazie wysokiej jakości żywic uretanowo-alkidowych, przeznaczony do malowania starych i nowych parkietów, podłóg oraz schodów wykonanych z drewna.

Lakierowanie i renowacja parkietów i podłóg drewnianych użytkowanych w pomieszczeniach mieszkalnych oraz w warunkach zwiększonego natężenia ruchu (np. korytarze, pokoje dzienne, schody), wykonanych z drewna krajowego lub egzotycznego.

Dostępne kolory: Bezbarwny mat, Bezbarwny połysk

 

Lakier jachtowy

Den Braven Lakier jachtowy to jednoskładnikowy, rozpuszczalnikowy, wodoodporny lakier na bazie wysokiej jakości żywic alkilowych, przeznaczony do zastosowań jachtowych czy zewnętrznych.

Ochrona i dekoracja drewnianej stolarki zewnętrznej, narażonej na oddziaływanie trudnych warunków atmosferycznych i wody morskiej, np. łodzi, jachtów (mostków okrętowych, pokładów, osprzętu), drzwi, okien, tarasów, stołów, ławek, bram, balkonów, schodów zewnętrznych, elewacji drewnianych.

Dostępne kolory: Bezbarwny

Lakierobejca ochronna

Den Braven Lakierobejca ochronna to jednoskładnikowa, dekoracyjna lakierobejca rozpuszczalnikowa, na bazie wysokiej jakości żywic alkidowych, przeznaczona do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych

Powierzchniowa ochrona i dekoracja drewna (podbitka dachowa, ogrodzenia, bramy, mała architektura ogrodowa, meble, okna, drzwi, więźba dachowa, boazeria, elewacja drewniana).

Dostępne kolory: Bezbarwny, Dąb jasny, Dąb złocisty, Mahoń, Palisander, Sosna skandynawska

 

Lakierobejca ochronna wodna

Den Braven Lakierobejca ochronna wodna to jednoskładnikowa, bezzapachowa, wodna lakierobejca na bazie wysokiej jakości żywic akrylowych, przeznaczona do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Powierzchniowa ochrona i dekoracja drewna wewnątrz i na zewnątrz (domy drewniane, okna, drzwi, meble, więźba dachowa, boazeria, elewacja drewniana, podbitka, ogrodzenia, bramy, belki sufitowe, słupy, balustrady).

Dostępne kolory: Bezbarwny, Dąb ciemny, Dąb jasny, Dąb średni, Dąb złocisty